LUKSEW - jak to wszystko się zaczęło?

Nasze doświadczenie z maszynami i wyposażeniem szwalni zaczęło się 15 lat temu. Życie postawiło na naszej drodze odpowiednich ludzi, a praca stała się prawdziwą pasją, która trwa do dziś. Przez te wszystkie lata pogłębialiśmy wiedzę i poszerzaliśmy horyzonty, co zaowocowało założeniem własnej działalności. Nasza firma to profesjonalizm, sumienność,  przyjaźń i ciągła chęć pogłębiania wiedzy. W pracy i w życiu kierujemy się zasadą „nie ma rzeczy niemożliwych”.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz naprawą maszyn szwalniczych. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Wyposażamy w urządzenia szwalnicze małe rodzinne firmy jak i duże kompleksy produkcyjne. Oferujemy kompleksowe usługi: doradztwa w doborze odpowiedniego sprzętu, dostawy, montażu, szkolenia operatorów oraz serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego odbiorcy. Jesteśmy otwarci na podejmowanie długoterminowej współpracy.

Maszyny po przeróbce
chwytacz po przeróbca

Co nas wyróżnia?

Skupiamy się na:

  • zadowoleniu naszych odbiorców
  • profesjonaliźmie
  • rzetelności
  • partnerstwie

Szanowni Państwo, mając na uwadze zdrowie Państwa i Państwa pracowników nasza firma oferuje:

  • usługę dostarczenia i uruchomienia nowo zakupionej maszyny w siedzibie klienta po wcześniejszym umówieniu terminu dostawy z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych tj. wyłącznie w maseczce zakrywającej usta i nos. Usługa obejmuje uruchomienie maszyny  w siedzibie klienta wraz z podstawowym szkoleniem operatora.
  • usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu wizyty. Serwis maszyn odbywa się u klienta z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych tj. wyłącznie w maseczce zakrywającej usta i nos. Istnieje również możliwość  dostarczenia maszyny w celu wykonania przeglądu/serwisu do siedziby firmy mieszczącej się w Częstochowie przy ulicy Wilsona 30.
  • możliwość zamówienia i zakupu maszyn, oprzyrządowania, części zamiennych przez internet bądź telefonicznie i dostarczeniu przesyłki poprzez firmę kurierską.